پکیج تصفیه فاضلاب خانگی

 

یکی از پکیج های ساخته شده توسط شرکت مهندسی کاشفان نیلفام پکیج تصفیه فاضلاب خانگی است. فاضلاب خانگی شامل دستشویی، استحمام، شست و شوی ظروف، لباس و ... می باشد که شامل انواع پاتوژن ها و میکروب های بیماری زا و محتوای آلی نسبتا کمی است. علی رغم کم بودن میزان آلایندگی فاضلاب خانگی در مقایسه با فاضلاب های صنعتی، اما تصفیه آن ها بسیار مهم می باشد زیرا حتی مقدار کمی از آلاینده ها می تواند تاثیر زیادی بر محیط زیست داشته باشد. از این رو پکیج تصفیه فاضلاب خانگی نقش موثری در حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از کاهش آبهای سطحی و زیرزمینی دارد. پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی  یک تصفیه خانه­ ی از پیش ساخته شده از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا بوده که قابلیت حمل و نصب آسان را فراهم می نماید. این نوع پکیج فاضلاب خانگی را از حجم 3 تا 20 متر مکعب در شبانه روز به روشی مطمئن و منحصز به فرد تصفیه می کند به طوری که پارامترهای کیفی پساب خروجی مطابق استاندارد های سازمان محیط  زیست است. بنابراین این پساب قابلیت استفاده مجدد در مصارفی مانند آبیاری فضای سبز مناطق مسکونی، هتل ها، شستشوی محیط و فلش تانک ها را دارد.

دانش فنی و فرآیند به کار رفته در پکیج تصفیه فاضلاب خانگی نیل فام مختص به شرکت مهندسی کاشفان نیل فام می­باشد و با سایر فرآیندهای متداول از جمله SBR و سپتیک تانک ها متفاوت است. همچنین به جهت بالا بردن ضریب اطمینان در کیفیت پساب خروجی بصورت همزمان از فرآیندهای فیزیکی، شیمیایی و زیستی در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی استفاده شده است. فاضلاب موجود در محیط بسته، تولید گازهای خوردنده می­نماید به همین دلیل به جهت جلوگیری از خوردگی و بالا بردن سطح ایمنی، تجهیزات به کار رفته داخلی فلزی و الکترونیکی نبوده  و در نتیجه هزینه های مجدد تعویض تجهیزات، نگهداری و تعمیرات را به دنبال ندارد و به دلیل شکل لوله ای و محیط دایره ای پکیج، اختلاط توسط دیفیوزر بخوبی صورت گرفته و فاضلاب در هیچ نقطه ای از پکیج باقی نمی ماند و جمع آوری لجن بطور کامل و به سهولت انجام می گیرد. بنابراین راندمان تصفیه و اکسیژن رسانی به میکروارگانیسم ها بسیار بالا بوده و به دنبال آن بهره برداری از این پکیج نیز به راحتی انجام می گیرد و نیاز به فرد متخصص نمی باشد.پکیج تصفیه فاضلاب خانگی نیل فام به شکل مدفون، نیمه مدفون و رو زمینی بسته به نیاز و درخواست مشتری قابلیت نصب دارد و به دلیل جنس پلی اتیلینی دارای مقاومت بالا در برابر گرما، خوردگی و اشعه آفتاب می باشد.


مزایای پکیج تصفیه فاضلاب خانگی

  • نیاز به حداقل تعمیرات
  • شست و شوی راحت پکیج
  • انرژی مصرفی کم
  • سبک بودن به منظور حمل و نقل آسان
  • بهره برداری آسان بدون نیاز به فرد متخصص
  • هزینه تعمیر و نگهداری پایین
  • فاضلاب خروجی مطابق با استاندارهای زیست محیطی ایران و اروپا
 

کاربردهای پکیج تصفیه فاضلاب خانگی نیلفام

 

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب خانگی

شرکت مهندسی کاشفان نیل فام تامین کننده پکیج تصفیه آب خاکستری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. قیمت پکیج تصفیه آب خاکستری شرکت مهندسی کاشفان نیل فام به مواردی همچون مشخصات فاضلاب ورودی، حجم فاضلاب، جنس پکیج، متریال استفاده شده در ساخت اجزای آن، نوع فرآیند تصفیه، تجهیزات جانبی پکیج و کیفیت فاضلاب خروجی بستگی دارد. هرکدام از این عوامل در تعیین قیمت نهایی پکیج تصفیه فاضلاب تاثیر به سزایی دارند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید