پکیج تصفیه فاضلاب خانگی

پکیج تصفیه فاضلاب خانگی نیلفام

پکیج های تصفیه فاضلاب خانگی نیلفام یک تصفیه خانه­ی از پیش مهندسی شده و پیش ساخته از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) بوده که قابلیت حمل و نصب آسان را فراهم می نماید. این نوع پکیج فاضلاب های بهداشتی را از حجم 3 تا 20 مترمکعب در شبانه روز با فرآیندی مطمئن و منحصربفرد تصفیه نموده بطوری که پارامترهای کیفی پساب تصفیه شده خروجی به سطح استانداردهای سازمان محیط زیست رسیده و برای استفاده در محل در مصارف آبیاری فضای سبز محیط های مسکونی و هتل ها، شستشوی محیط و تامین آب فلاش تانک ها کاربری دارد و برای سلامت انسان مشکل ساز نمی باشد.

 

دانش فنی و فرآیند بکار رفته در این پکیج مختص به شرکت مهندسی کاشفان نیلفام می­باشد و با سایر فرآیندهای متداول از جمله SBR و سپتیک تانک ها متفاوت است و به جهت بالا بردن ضریب اطمینان در کیفیت پساب خروجی بصورت همزمان از فرآیندهای فیزیکی، شیمیایی و زیستی در ساخت آن استفاده شده است. فاضلاب موجود در محیط بسته تولید گازهای خوردنده می­نماید به همین دلیل به جهت جلوگیری از خوردگی و بالا بردن سطح ایمنی تجهیزات بکار رفته داخلی فلزی و الکترونیکی نبوده  و در نتیجه هزینه های مجدد تعویض تجهیزات، نگهداری و تعمیرات را به دنبال ندارد و به دلیل شکل لوله ای آن و محیط دایره ای، اختلاط توسط دیفیوزر بخوبی صورت گرفته و فاضلاب در هیچ نقطه ای از پکیج باقی نمی ماند و جمع آوری لجن بطور کامل و به سهولت انجام می گیرد. بنابراین راندمان تصفیه و اکسیژن رسانی به میکروارگانیسم ها بسیار بالا بوده و به دنبال آن بهره برداری از این پکیج نیز به راحتی انجام می گیرد و نیاز به فرد متخصص نمی باشد.
پکیج تصفیه فاضلاب خانگی نیلفام به شکل مدفون، نیمه مدفون و رو زمینی بسته به نیاز مشتری قابلیت نصب دارد و به دلیل جنس پلی اتیلینی (HDPE) دارای مقاومت بالا در برابر گرما، خوردگی، اشعه آفتاب می باشند.


 

کاربردهای پکیج تصفیه فاضلاب خانگی نیلفام:

شهرک­ ها، مجتمع­ های مسکونی و اداری

بیمارستان ­ها، مرکز بهداشتی و درمانی

صنایع، معادن، کارخانجات و کارگاه ها

مراکز تفریحی، آموزشی و نظامی

هتل ها، اقامتگاه­ های مسافری و گردشگری

مجموعه­ های ورزشی، زمین­ های چمن ورزشگاه­ ها، استخرها و پارک های آبی

دانشگاه ها و مراکز علمی- پژوهشی

 

مجموع پساب تصفیه شده پروژه های شرکت کاشفان نیلفام در سال

پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی : 3962075

 پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی: 2522150

 پروژه های اجرایی بازیافت آب:231400

مجموع پروژه های انجام شده تا کنون (متر مکعب): 6745625