توجه:
شرکت مهندسی کاشفان نیلفام در جهت پیشبرد اهداف توسعه ای اقدام به جذب نماینده فروش محصولات دانش بنیان شامل پکیج های نوین تصفیه آب و فاضلاب و تجهیزات صنعت آب و فاضلاب (در استان های سراسر کشور) می نماید. لذا کلیه متقاضیان می توانند جهت دریافت اطلاعات و شرایط اعطای نمایندگی با مدیریت واحد بازرگانی شرکت به شماره تماس 03153309244 تماس حاصل فرمایید.

واحد بازرگانی شرکت کاشفان نیلفام به عنوان یکی از واحدهای کلیدی شركت، مأموريت دارد تا با شناخت و آگاهي از شرايط محيطي و محاطي، بازار مطمئن و سودمندي براي شركت ايجاد نموده و مسير رشد و توسعه را فراهم نمايد .

اين واحد مي‌بايست با توجه به پتانسيل‌هاي موجود، فرصت‌هاي كاري را شناسائي نموده و با تهيه و تدوين پيشنهادات و اسناد مناقصه، زمينه را براي عقد قراردادهاي كاري جديد و تفاهم نامه های مشاركت‌ فراهم نمايد .

   هدف :

مدیریت کلیه اموری که به شناسایی ، نگهداری و توسعه مشتریان سودآور و اعتلای نام و نشان تجاری شرکت می انجامد .

 

واحد بازرگانی شرکت مهندسی کاشفان نیلفام از چند واحد مستقل (واحد بازرگانی داخلی ، بازرگانی بین الملل، واحد مناقصات و خدمات پس از فروش) تشکیل شده است.


 

چارت سازمانی واحد بازرگانی:

 

اهم وظايف:

شناسايي بازارهاي هدف شركت و جمع آوري اطلاعات مربوطه. برنامهريزي و انجام كليه فعاليتهاي ترويج و توسعه فروش مانند تبليغات، شركت در نمايشگاهها، برگزاري سمينارها و استفاده از ساير ابزارها جهت معرفي شركت و جلب مشتريان بالقوه بررسي و تحليل موقعيت بازار از ديدگاه قيمت گذاري و تصميم سازي جهت تعيين استراتژي قيمت گذاري زمينه سازي عقد قرارداد فروش با مشتريان در راستاي تامين نيازها و خواسته هاي طرفين  تهيه و ارايه گزارشات تحليلي و آماري از چگونگي انجام فعاليتهاي مربوطه  مديريت بانک اطلاعات مشتريان  انجام هرگونه اقدام لازم درجهت حفظ و اعتلاي نام و نشان تجاري شرکت.

فرایند پیشنهاد فنی و مالی مناقصه شرکت مهندسی کاشفان نیلفام (جهت کارفرمایان): 
       

 

 

 فرایند بررسی پیشنهاد فنی و مالی مشتریان شرکت مهندسی کاشفان نیلفام: