پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام، سیستم های تصفیه فاضلاب غیرمتمرکزی است که از آن برای تصفیه فاضلاب­های شهری، روستایی، صنعتی و بیمارستانی استفاده می­شود. پساب خروجی پکیج های تصفیه فاضلاب  مطابق ضوابط و استانداردهای زیست محیطی جهت تخلیه به چاه­های جاذب، منابع آب­های سطحی، آبیاری و مصارف انسانی غیر از شرب می­باشد. جنس این پکیج­ها فلزی و یا پلی اتیلنی بوده و قابلیت ساخت در انواع ظرفیت ها در سه کلاس مختلف همراه با قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه را دارد. 
پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام سیستم ­های پیش ساخته­ای است که برای تصفیه فاضلاب ­های صنعتی و انسانی به صورت غیر متمرکز مورد استفاده قرار می گیرد. علت نام گذاری این تجهیزات به نام پکیج تصفیه فاضلاب این است که پکیج های تصفیه فاضلاب دارای کلیه تجهیزات و واحدهای موردنیاز برای تصفیه می باشند.اختراع پکیج های نوین تصفیه فاضلاب نیلفام به روش رشد تلفیقی از مهم ترین و اصلی ترین محصولات این شرکت محسوب می گردد. ظرفیت پکیج های تصفیه فاضلاب به حجم و میزان فاضلاب ورودی وابسته است. همزمان با رشد روز افزون دانش و تکنولوژی، کمبود آب و بحران خشکسالی  و همچنین اهمیت تامین آب از منابع غیر متعارف همچون فاضلاب، توجه ها به سمت استفاده از پکیج های تصفیه فاضلاب بیشتر معطوف شده ­است.

استفاده از پکیج های تصفیه فاضلاب نیلفام یک راهکار عالی برای دستیابی به تصفیه فاضلاب به روشی اقتصادی می باشد. پکیج های نوین تصفیه فاضلاب نیلفام را می توان با استفاده از فرآیندهای مختلف و برای انواع مختلف فاضلاب های انسانی، بیمارستانی و بهداشتی طراحی نمود کرد. ظرفیت پکیج های تصفیه فاضلاب نیلفام از 5 تا 5000 مترمکعب درروز بسته به میزان و حجم فاضلاب ورودی در سه کلاس مختلف موجود می باشد.
 
 

نحوه کار پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام به این صورت است که ابتدا فاضلاب وارد مرحله آشغالگیری شده و با عبور از دو مرحله آشغالگیر دانه ریز و دانه درشت ، آشغال های آن جدا می شود. سپس به منظور یکنواخت نمودن شدت جریان فاضلاب و جلوگیری از شوک های آلی، فاضلاب وارد مخزن متعادلساز پکیج تصفیه فاضلاب شده و پس از آن وارد مخازن تصفیه هوازی می شود. این مرحله بسته به نوع فرآیند مورد استفاده و نوع فاضلاب می تواند شامل تصفیه بی هوازی، تصفیه زیستی آنوکسیک و تصفیه هوازی باشد. در این مرحله میکروارگانیسم ها با تجزیه و تصفیه مواد آلی، عمل تصفیه فاضلاب را انجام میدهد. سپس فاضلاب وارد مخازن ته نشینی شده و پساب عاری از مواد معلق و مواد آلی وارد مخازن گندزدایی، فیلتراسیون و در نهایت ذخیره پساب می گردد. پساب تولیدی پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام کاملا مطابق استاندارد های زیست محیطی بوده و می توان جهت مصارف مختلف از آن ها بهره برد. به این صورت می توان علاوه بر تصفیه فاضلاب و حفاظت از محیط زیست، به یک منبع آب پایدار دست یافت و گام موثری در راستای رفع بحران آبی برداشت
  


 
واحدهای  اصلی تشکیل دهنده پكيج تصفيه فاضلاب
1-    کانال آشغالگیر 
2-    مخزن چربی گیری  و دانه گیری
3-    واحد متعادل ساز
4-    واحد تصفیه بیولوژیکی آنوکسیک
5-    واحد تصفیه بیولوژیکی هوازی چند مرحله ای مجهز به صفحات مدیا و سیستم هوادهی
6-    واحد ته نشینی مجهز به صفحات لاملا 
7-    واحد ذخیره لجن مازاد مجهز به دیفیوزرهای حباب درشت       
8- کمپرسور هوا پمپ دیافراگمی و فیلتر پرس (گزینه پیشنهادی جهت تهیه لجن خشک)
9-واحد گندزدایی 
10-  واحد ذخیره فاضلاب تصفیه شده
13-  پمپ های انتقال لجن برگشتی و لجن فعال مازاد 
15-  پمپ های انتقال پساب تصفیه شده
17-  هوادهی توسط بلوئر های خشک 
18-   تابلو برق و کنترل


 
تصفیه انواع فاضلاب در پکیج تصفیه فاضلاب
شرکت مهندسی کاشفان نیلفام، طراح و تولید کننده انواع پکیج های تصفیه فاضلاب می باشد. خصوصیات فاضلاب تولیدی توسط هر اجتماع تابع شرایط و فرهنگ آن اجتماع می باشد. جهت تصفیه مناسب انواع فاضلاب ها در پکیج تصفیه فاضلاب، ابتدا باید ماهیت و مشخصات کیفی و کمی آن فاضلاب مشخص باشد تا به این ترتیب بتوان بهترین فرآیند تصفیه را انتخاب و پکیج تصفیه فاضلاب را طراحی نمود. به طور کلی فاضلاب ها به 4 دسته کلی تقسیم میشود: 
 فاضلاب بهداشتی مورد تصفیه در پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام، فاضلابی است که توسط انسان در مصارف در مصارف بهداشتی تولید میشود و گاهی به آن فاضلاب خانگی یا انسانی نیز گفته میشود. شستشوی ظروف، استحمام، سرویس های بهداشتی، لباسشویی و شستشوی سطوح از بارزترین مجموعه فعالیت هایی هستند که منجر به تولید فاضلاب بهداشتی  می شوند. میزان فاضلاب انسانی ارتباط مستقیمی با سرانه مصرف آب دارد . طبق استاندارد های موجود تقریبا 90-80 درصد آب مصرفی به فاضلاب تبدیل می گردد و به طور میانگین میزان تولید فاضلاب توسط هر فرد در طول روز را 150-200 لیتر برآورد کرده­ اند.
 
ب) فاضلاب بیمارستانی
به دلیل مصرف بالای آب در بیمارستان ها، علاوه بر فاضلاب سرویس های بهداشتی حجم زیادی از فاضلاب در اثر مصارفی همچون شست و شوی سطوح، سالن های رخت شویی، سالن ها، رستوران ها و ... تولید می شود که می تواند در پکیج های تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام مورد تصفیه و بازچرخانی مجدد قرار گیرد. این فاضلاب به انواع مواد دارویی، ضدعفونی کننده ها مواد شیمیایی و .. آلوده هستند، به همین سببفاضلاب بیمارستانی در دسته آلوده ترین و خطرناک ترین فاضلاب ها قرار می گیرد.
فاضلاب صنعتی مورد استفاده در پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام، فاضلابی است که در اثر فعالیت کارخانه ها و مراکز صنعتی تولید می شوند. به سبب تفاوت در نوع محصول و عملیات صنایع مختلف، فاضلاب صنایع مختلف از نظر مشخصات کیفی و کمی با یکدیگر تفاوت دارند. به همین سبب نوع فرآیند مورد استفاده در پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی در هر صنعت با صنعت دیگر متفاوت می باشد.

د) فاضلاب کشاورزی
فاضلاب کشاورزی بیشتر به زهکش زمین های کشاورزی اشاره دارد و معمولا حاوی آفت کش های مختلف، انواع کودهای شیمیایی و سموم است .
انواع فرایندهای مورداستفاده در پکیج تصفیه فاضلاب
در پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام میکروارگانیسم ها نقش اصلی فرآیند تصفیه را برعهده دارند زیرا استفاده از مکانیسم های درونی خود مواد آلی موجود در فاضلاب را جذب کرده و از آن برای تولید سلول جدید و کسب انرژی استفاده می کنند. به همین سبب در چندسال اخیر استفاده از روشهای بیولوژیکی بطور گسترده ای برای تصفیه فاضلاب ها مورد استفاده قرار گرفته است زیرا روش های بیولوژیکی قادرند با هزینه ای پایین، طیف گسترده ای از آلاینده ها را مورد تصفیه قرار دهند.


در پکیج های تصفیه فاضلاب از انواع مختلف فرآیندهای بیولوژیکی همچون فرآیند MBR، EAAS، MBBR، IFAS، SBR، RBC، UASB و... بسته به نوع فاضلاب و میزان آلاینده ها، استفاده می گردد.
انواع پکیج های تصفیه فاضلاب
انواع پکیج های تصفیه فاضلاب
استفاده از مدیا  ثابت به منظور افزایش جمعیت میکروبی
استفاده از مدیا معلق به منظور افزایش جمعیت میکروبی
زمان ماند هیدرولیکی بسیار بالا
استفاده از غشا و حذف مخازن ته نشینی
حذف مخازن ته نشینی اولیه و ثانویه و انجم کلیه مراحل تصفیه در یک مخزن
فرآیند تصفیه فاضلاب به روش رشد تلفیقی در پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام یک فناوری نوآورانه تصفیه فاضلاب است که مزایای متعددی را نسبت به فرآیندهای لجن فعال متعارف ارائه می دهد. فرآیند IFAS شامل افزودن یک بستر رشد ثابت به مخزن هوادهی پکیج تصفیه فاضلاب برای تسهیل رشد و افزایش غلظت زیست توده و بهبود فرآیند تصفیه است.فرآیند تصفیه فاضلاب به روش رشد تلفیقی فن آوری لجن فعال متعارف و استفاده از بیوفیلم را در یک راکتور به طور همزمان استفاده می کند. این امر منجر به انجام دو نوع رشد چسبیده و رشد ثابت در حین عمل تصفیه می شود.  
 
در پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام، فرآیند تصفیه فاضلاب به روش MBB، یک فرآیند اصلاح ­شده لجن فعال متعار می ­باشد که جهت افزایش غلظت میکروبی از مدیای معلق در آن استفاده می شود. با رشد میکروارگانیسم ها بر روی مدیا و افزایش نسبت میکروارگانیسم ها نسبت به موادغذایی موجود در فاضلاب، فرآیند تصفیه به خوبی انجام می گیرد.

 
یکی از فرآیندهای مورداستفاده در پیکج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام، استفاده از فرآیند هوادهی گسترده می باشد. فرآیند تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده، یکی از انواع فرآیندهای اصلاح شده لجن فعال می باشد که رژیم جریان هیدرولیکی آن از نوع اختلاط کامل است. از جمله اقدامات صورت گرفته در این فرآیند برای کاهش میزان لجن تولیدشده، می توان به مواردی همچون حذف واحد ته­نشینی اولیه، افزایش حجم مخزن هوادهی، افزایش سن لجن و زمان ماند هیدرولیکی و اضافه ­شدن واحد آشغالگیر اشاره نمود.
 
 
 

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش غشایی یکی از فرآیندهای تصفیه زیستی فاضلاب به روش هوازی است که در پکیج های تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کشافان نیلفام مورد استفاده قرار می گیرد. این فرآیند ترکیبی از راکتور زیستی و غشاء است که غشاء داخل یا خارج بیوراکتور متصل می ­شود. 
 
در پکیج های تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام، فرآیند تصفیه فاضلاب به روش SBR ، یکی از انواع فرآیندهای اصلاح شده لجن فعال است کهبا استفاده از توالی کنترل زمان­دار، کلیه مراحل تصفیه را در یک مخزن انجام می­ دهد. این امر منجر به کاهش چشمگیری در حجم مخازن و هزینه های سرمایه گذاری و عملیاتی می شود. 
 
 
مزایای پکیج تصفیه فاضلاب
1-    کیفیت پساب خروجی بالا مطابق استاندارد های زیست محیطی
2-    تولید لجن کم
3-    بهره برداری ساده با یک نفر اپراتور
4-    تامین منبع آب پایدار
5-    حفاظت از محیط زیست
6-    عدم وابستگی به منابع آب های سطحی و زیرزمینی
7-    کاهش هزینه های سرمایه گذاری و بهره برداری
8-    برخورداری از کلیه تجهیزات تصفیه فاضلاب و عدم نیاز به استفاده از ساختما های جدا برای نصب تجهیزات
9-    سهولت ارتقا ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب
10- سازگاری با انواع شرایط آب و هوایی
شرکت مهندسی کاشفان نیلفام مفتخر است با اجرای بیش از 100 پروژه در سراسر کشور این چالش زیست محیطی را به فرصتی برای رشد و توسعه پایدار کشور با استفاده از پساب تصفیه شده برای مصارف مختلف تبدیل نماید.

کاربرد پکیج های تصفیه فاضلاب
پکیج های تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام جهت تصفیه فاضلاب اجتماعات، شهرک ها، مناطق روستایی و کم جمعیت که دارای شبکه یا فاقد شبکه جمع آوری هستند، مورد استفاده قرار می‌ گیرند و اهم این مناطق و محل ها به شرح زیر می ‌باشند:
1-    فاضلاب اجتماعات روستایی و شهری
2-    فاضلاب طرح های مسکن مهر                
3-    فاضلاب صنایع مختلف
4-    فاضلاب کارخانجات و کارگاه ها
5-    فاضلاب بیمارستان ها و مراکز بهداشتی ـ درمانی     
6-    کشتارگاه ها و دامداری ها
7-    فاضلاب هتل ها و مراکز اسکان موقت
8-    فاضلاب کمپ های تفریحی و کارگری       
9-    فاضلاب رستوران ها و اماکن بین شهری
10-  فاضلاب پادگان ها و شهرک های نظامی    
11-  فاضلاب شهرک ها و مجتمع های مسکونی (آپارتمان ها)
12- فاضلاب مراکز آموزشی از قبیل دانشگاه­ها، مدارس و آموزشگاه­ ها
 

طبقه بندی پکیج های تصفیه فاضلاب
پکیج های تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام بر اساس نوع فاضلاب و جنس بدنه به چند دسته تقسیم می شوند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1-    دسته بندی بر اساس جنس بدنه
  •    پکیج تصفیه فاضلاب فلزی شرکت مهندسی کاشفان نیلفام : در سال های گذشته برای ساخت تصفیه خانه های فاضلاب از بتن استفاده میشد. با این حال امروزه به دلیل هزینه بالا با محدودیت مواجه شده است. به همین سبب امروزه بیشتر از فولاد به دلیل مقاومت و انعطاف پذیری بالا در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب استفاده می شود. جنس این پکیج ها از ST37 و یا ST52 با ضخامت 6 و 8 میلی متر بوده و کلیه سطوح با رنگ اپوکسی پوشش داده می شوند.
  •    پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی: شرکت مهندسی کشفان نیلفام آمادگی دارد پکیج های تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی برای انواع فاضلاب ها را تولید نماید. از مزایای این پکیج ها نسبت به پکیج های تصفیه فاضلاب فلزی می توان به مواردی همچون وزن کمتر و قابلیت جابه جایی آسان تر اشاره نمود.2-    دسته بندی بر اساس نوع فاضلاب
     پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی شرکت مهندسی کاشفان نیلفام: پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی از مهم ترین و پرکاربردترین پکیج های تصفیه فاضلاب کشور است که بر اساس ظرفیت و حجم فاضلاب در دو نوع فلزی و پلی اتیلنی ساخته می شود. شرکت مهندسی کاشفان نیلفام با اختراع پکیج های نوین تصفیه فاضلاب نیلفام تعداد زیادی از پروژه های تصفیه فاضلاب شهری را در سطح کشور به انجام رسانیده است.
    پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستانی شرکت مهندسی کاشفان نیلفام: فاضلاب بیمارستانی حاوی مقدار زیادی آلاینده های آلی و عفونی است که در بخش های مختلف بیمارستان مانند اورژانس، آزمایشگاه ها، اتاق های عمل و واحدهای رخت شویی تولید می شود. با توجه به حجم بالای آلودگی این فاضلاب با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستانی می توان از آلودگی محیط زیست جلوگیری نمود و از پساب برگشتی در مصارف بیمارستانی استفاده نمود.
      پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت مهندسی کاشفان نیلفام: با توجه به غلظت بار آلی بالا در کارخانه ها و شهرک های صنعتی و لزوم تصفیه فاضلاب تولیدی توسط هر مجموعه قبل از تخلیه به تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی، پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی به منظور تصفیه این فاضلاب ها و بازچرخانی فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت مهندسی کشافان نیلفام پیشرو در زمینه طراحی، ساخت، راه اندازی و بهره برداری انواع پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی، آمادگی خود را در راستای ارائه مشاوره رایگان ساخت پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی اعلام میدارد. پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی با توجه به نوع فاضلاب، انواع مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 

 
  • پکیج تصفیه فاضلاب دامداری شرکت مهندسی کاشفان نیلفام: فاضلاب دامداری حاوی مقدار زیادی نیتروژن و مواد آلی است که ورود آن ها به محیط زیست آسیب های جدی به محیط زیست وارد می نماید. استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب دامداری در تصفیه این نوع فضلاب منجر به تامین منبع آبی پایدار برای مصارف کشاورزی و مصارف دامی می شود
  •    پکیج تصفیه فاضلاب کشتارگاه شرکت مهندسی کاشفان نیلفام: پکیج تصفیه فاضلاب کشتارگاه ها برای تصفیه و بازچرخانی پساب کشتارگاه که حاوی غلظت بالای مواد آلی و ذرات معلق است، استفاده می شود. فاضلاب کشتارگاه ها در بخش های مختلف کشتارگاه همچون سالن کشتار، شست و شوی لاشه و ماشین آلات، سرویس های بهداشتی و آزمایشگاه ها تولید می شود.
  •      پکیج تصفیه فاضلاب صنایع لبنی شرکت مهندسی کاشفان نیلفام: به سبب حجم بالای فاضلاب تولیدی و آب مصرفی در صنایع لبنی، تصفیه و بازچرخانی پساب از اهمیت بالایی برخوردار است. در پکیج تصفیه فاضلاب لبنی فرآیند انعقاد و لخته سازی مهم ترین و پرکاربردترین فرآیند مورد استفاده است.
  •     پکیج تصفیه فاضلاب صنایع غذایی شرکت مهندسی کاشفان نیلفام: فاضلاب صنایع غذایی به سبب محتوای مواد آلی، چربی، روغن و مواد معلق زیاد، از جمله فاضلاب های با آلودگی بالا به حساب می آیند. به سبب مصرف بالای آب در این صنعت، تصفیه فاضلاب صنایع لبنی با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت مهندسی کاشفان نیلفام با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا آمادگی خود را برای تولید پکیج تصفیه فاضلاب صنایع غذایی با انواع ظرفیت ها اعلام میدارد.
  •  پکیج تصفیه فاضلاب صنایع قند شرکت مهندسی کاشفان نیلفام: صنایع قند جزء صنایع مهم و پرکاربرد کشور می باشد که حدود 90% آب مصرفی را به فاضلاب تبدیل می نماید. به همین سبب تصفیه فاضلاب صنایع قند و نیشکر با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب کمک شایانی در راستای رفع بحران آبی کشور می نماید. 

نصب و راه اندازي پکیج تصفیه فاضلاب
تجربه و تخصص شرکت مهندسی کاشفان نیلفام در پکیج های تصفیه فاضلاب باعث شده است که کلیه نکات و ملاحظات در طراحی پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام مد نظر قرار گیرد و از آنها در جهت دستیابی به اهداف تصفیه استفاده گردد. استقرار یک پکیج تصفیه فاضلاب به چهار مرحله طراحی، ساخت، راه اندازی و بهره برداری تقسیم بندی می شود. پس از اتمام مرحله طراحی و ساخت لازم است که عملیات راه اندازی به انجام رسد. در مرحله اول راه اندازی تجهیزات الکترومکانیکال بکار افتاده و جریان هیدرولیکی سیستم تصفیه برقرار می گردد. سپس بسته به نوع فرایند تصفیه پس از طی دوره راه اندازی، سیستم به راندمان اصلی و کامل خود خواهد رسید.
 

 محاسبه ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب
میزان تولید فاضلاب به میزان مصرف آب در آن جامعه و فرهنگ مردم بستگی دارد. یکی از مهم ترین بخش های طراحی پکیج تصفیه فاضلاب در شرکت مهندسی کاشفان نیلفام، انتخاب نوع فرایند تصفیه و ظرفیت مورد نیاز می باشد که اشتباه در آن باعث خسارات مالی و زمانی جبران ناپذیر می شود. از این رو باید به عوامل موثر در آن توجه شود. از مهم ترین عوامل می توان به حجم فاضلاب، آنالیز کیفیت فاضلاب های بهداشتی (مخصوصا دو شاخص مهم BOD5 وCOD ، راندمان مورد نیاز جهت تصفیه و…. اشاره کرد.
برای محاسبه ظرفیت پکیج تصفیه فاضلاب باید از حجم تولیدی فاضلاب در طول شبانه روز اطلاعات کافی در اختیار باشد. می توان با توجه به نوع کاربری ساختمان و تعداد افراد ساکن در آن با استفاده از جداول ذیل این اطلاعات را استخراج کرد.
ردیف
منشا تولید فاضلاب
واحد
محدوده لیتر در روز
مقدار لیتر در روز
1
واحد های مسکونی
شهرهای بزرگ
نفر
150-250
200
شهرهای کوچک
نفر
100-200
150
روستاها
نفر
75-150
125
2
ویلاهای تفریحی
بدون استخر
نفر
150-300
250
3
ساختمان های اداری
پرسنل 8 ساعته
نفر
45-85
70
پرسنل 24 ساعته
نفر
70-150
120
4
کارخانه ها و کارگاه های صنعتی
کارگر 8 ساعته
نفر
50-100
75
کارگر 8 ساعته با استحمام
نفر
120-170
140
کارگر 24 ساعته با استحمام
نفر
160-200
180
5
کارگاه های ساختمانی
پرسنل 8 ساعته
نفر
50-90
75
کارگر و نگهبان 24 ساعته
نفر
80-150
120


 
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی کاشفان نیلفام به مواردی همچون حجم و میزان فاضلاب ورودی، مشخصات کمی و کیفی فاضلاب ورودی، جنس پکیج تصفیه فاضلاب و نوع فرآیند تصفیه فاضلاب بستگی دارد. هرکدام از این عوامل در تعیین قیمت نهایی پکیج تصفیه فاضلاب تاثیر به سزایی دارند. 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید