کسب عنوان واحد نمونه پژوهشی

روز جهانی آب

مقالات
بازدید: 70
 در آیین تجلیل از واحدهای برتر تحقیق و توسعه که در روز پنجشنبه مورخ 99/10/04 در سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان برگزار و از شرکت مهندسی کاشفان نیلفام بعنوان واحد نمونه پژوهشی استان تقدیر بعمل آمد.

این مراسم با حضور جناب آقای دکتر موفق رئیس محترم سازمان صنعت معدن و تجارت استان، جناب آقای مهندس سهل آبادی رئیس محترم اتاق بازرگانی استان، هیئت همراه و مدیران واحدهای تحقیق و توسعه شرکت های برگزیده برگزار گردید.

در استان اصفهان بیش از ۹ هزار واحد صنعتی مشغول به فعالیت بوده اما شمار کمی از آنها به تحقیق و پژوهش توجه می کنند که در این مراسم از 19 مجموعه تولیدی و صنعتی استان در بخش تحقیق و توسعه تجلیل گردید، که شرکت مهندسی کاشفان نیلفام یکی از شرکت های دانش بنیان برگزیده این مراسم بود.

این شرکت دانش بنیان پیشرو در زمینه طراحی و ساخت پکیج های نوین تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی می باشد که به رشد فناوری های مبتنی بر امر تحقیق و توسعه توجه ویژه داشته و در سال های قبل نیز عناوینی   همچون محصول برتر تحقیق و توسعه سال (1397)، رتبه نخست جشنواره ملی ایران ساخت در بخش ایده بازار (1397)، واحد برتر پژوهشی کشور (1395)، کسب عنوان برترین شرکت دانش بنیان آسیا در سال 2015 به انتخاب سازمان پارک های علم و فناوری آسیا در ژاپن و ده ها عنوان دیگر را به خود اختصاص داده است.

بازدید: 904تاریخ انتشار : 1400/06/20