واحد ساخت و اجرا

مجموعه ساخت و تولید شرکت کاشفان نیلفام از بخشهای سازه های فلزی، سازهای بتنی، سازه های پلی اتیلن و PVC، پایپینک، برق و نصب تجهیزات تشکیل شده است و در کلیه بخشها از پرسنل با تجربه استفاده می گردد.

 

واحد سازه های فلزی شرکت با در دست داشتن فضای مناسب کارخانه (4 عدد سوله به صورت مستقل و به مساحت 12500 متر مربع) با امکانات لازم از قبیل سهمیه ورق فولاد مبارکه اصفهان، جرثقیل های سقفی به ظرفیت های مختلف، ابزار کار به روز و پیشرفته یکی از پیشگامان تولید تجهیزات آب و فاضلاب از قبیل پکیج های تصفیه آب و فاضلاب ، پکیج های چربی گیر، پل های لجن روب ، فیلترها ، دریچه ها ، سوله ها و دهها محصول دیگر و سوله ها جهت تصفیه خانه می باشد.کارخانه تولید شرکت کاشفان نیلفام

 ساخت پکیج های تصفیه در ظرفیت های مختلف


 
کنترل کیفیت محصول تولیدی

 

 گارگاه تخصصی رنگ و سند بلاست با استانداردهای روز دنیا
 

واحدسازه های بتنی
 
 بخش سازه های بتنی با استفاده از قالبهای نو و استاندارد در زمینه ساخت انواع مخازن تصفیه خانه های آب و فاضلاب از قبیل مخازن بیهوازی، هوادهی، گندزدایی و ته نشینی به شکل مکعب و یا دوار فعالیت می نماید. به توجه به حساسیت در کیفیت ساخت مخازن با بتن ضد سولفات و نوارهای آب بندی و به صورت کاملا آببند احداث می گردد. همچنین ساخت ساختمانهای صنعتی، ایستگاههای پمپاژ و فونداسیون پکیج های تصفیه فاضلاب از دیگر فعالیتهای این بخش می باشد.
 
 
 
 

ساخت تصفیه خانه به صورت کلید در دست


واحد سازه های پلی اتیلن

بخش سازه های پلی اتیلن و PVC با همکاری شرکتهای معتبر تولید کننده لوله های اسپیرال و صفحات PVC در زمینه تولید مخازن پکیج های آب خاکستری ، سپتیک تانک و مدیاهای ثابت و معلق فعالیت می نماید.

 
پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن تولید کاشفان نیلفام


 
 

پکیج تصفیه آب خاکستری تولید کاشفان نیلفام
 
-3واحد اجرای پایپینگ: و برق

بخش پایپینگ و برق با در دست داشتن پرسنل با تجربه شرکتهای نفتی عملیات پایپینگ و برق تصفیه خانه های آب و فاضلاب را مطابق نقشه های PDMS با استاندارهای API و با دقت و کیفیت بالا انجام می دهند.


-4واحد اجرای برق و ابزار دقیق

واحد برق و ابزار دقیق نیلفام وظیفه اجرای سینی گذاری، کابل کشی، نصب تابلوها و سربندی تجهیزات الکترومکانیکال تصفیه خانه های آب و فاضلاب را به عهده دارد. 
  
 
 
5-نصب تجهیزات
 
با توجه به حساسیت عملکرد تجهیزات الکترو مکانیکال در تصفیه خانه های آب و فاضلاب گروه نصب تجهیزات شرکت نیلفام با تجربه اجرایی ده ها تصفیه خانه توانایی اجرای نصب کلیه تجهیزات در تصفیه خانه ها را دارا می باشند.