واحد ساخت و اجرا

مجموعه ساخت و تولید شرکت کاشفان نیلفام از بخشهای سازه های فلزی، سازهای بتنی، سازه های پلی اتیلن و PVC، پایپینک، برق و نصب تجهیزات تشکیل شده است و در کلیه بخشها از پرسنل با تجربه استفاده می گردد.

 

واحد سازه های فلزی شرکت با در دست داشتن فضای مناسب کارخانه (4 عدد سوله به صورت مستقل و به مساحت 12500 متر مربع) با امکانات لازم از قبیل سهمیه ورق فولاد مبارکه اصفهان، جرثقیل های سقفی به ظرفیت های مختلف، ابزار کار به روز و پیشرفته یکی از پیشگامان تولید تجهیزات آب و فاضلاب از قبیل پکیج های تصفیه آب و فاضلاب ، پکیج های چربی گیر، پل های لجن روب ، فیلترها ، دریچه ها ، سوله ها و دهها محصول دیگر و سوله ها جهت تصفیه خانه می باشد.کارخانه تولید شرکت کاشفان نیلفام

 

ساخت پکیج های تصفیه در ظرفیتهای مختلف


 
کنترل کیفیت محصول تولیدی

 

 گارگاه تخصصی رنگ و سند بلاست با استانداردهای روز دنیا

واحدسازه های بتنی
 
 بخش سازه های بتنی با استفاده از قالبهای نو و استاندارد در زمینه ساخت انواع مخازن تصفیه خانه های آب و فاضلاب از قبیل مخازن بیهوازی، هوادهی، گندزدایی و ته نشینی به شکل مکعب و یا دوار فعالیت می نماید. به توجه به حساسیت در کیفیت ساخت مخازن با بتن ضد سولفات و نوارهای آب بندی و به صورت کاملا آببند احداث می گردد. همچنین ساخت ساختمانهای صنعتی، ایستگاههای پمپاژ و فونداسیون پکیج های تصفیه فاضلاب از دیگر فعالیتهای این بخش می باشد.
 
 
 
 

ساخت تصفیه خانه به صورت کلید در دست


واحد سازه های پلی اتیلن

بخش سازه های پلی اتیلن و PVC با همکاری شرکتهای معتبر تولید کننده لوله های اسپیرال و صفحات PVC در زمینه تولید مخازن پکیج های آب خاکستری ، سپتیک تانک و مدیاهای ثابت و معلق فعالیت می نماید.

 
پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن تولید کاشفان نیلفام


 
 

پکیج تصفیه آب خاکستری تولید کاشفان نیلفام
 
-3واحد اجرای پایپینگ: و برق

بخش پایپینگ و برق با در دست داشتن پرسنل با تجربه شرکتهای نفتی عملیات پایپینگ و برق تصفیه خانه های آب و فاضلاب را مطابق نقشه های PDMS با استاندارهای API و با دقت و کیفیت بالا انجام می دهند.


-4واحد اجرای برق و ابزار دقیق

واحد برق و ابزار دقیق نیلفام وظیفه اجرای سینی گذاری، کابل کشی، نصب تابلوها و سربندی تجهیزات الکترومکانیکال تصفیه خانه های آب و فاضلاب را به عهده دارد. 
  
 
 
5-نصب تجهیزات
 
با توجه به حساسیت عملکرد تجهیزات الکترو مکانیکال در تصفیه خانه های آب و فاضلاب گروه نصب تجهیزات شرکت نیلفام با تجربه اجرایی ده ها تصفیه خانه توانایی اجرای نصب کلیه تجهیزات در تصفیه خانه ها را دارا می باشند.
 
 

مجموع پساب تصفیه شده پروژه های شرکت کاشفان نیلفام در سال (متر مکعب)

پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی : 3962075

 پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی: 2522150

 پروژه های اجرایی بازیافت آب:231400

مجموع پروژه های انجام شده تا کنون : 6745625