محصول برتر واحد تحقیق و توسعه سال 96 در همایش روز ملی مهندسی- هشتم اسفند ماه 97

شناورسازی

مقالات
بازدید: 5538
 در پانزدهمین کنفرانس ملی روز مهندس، محصول پکیج تصفیه آب خاکستری شرکت مهندسی کاشفان نیل‌فام به عنوان محصول برتر واحد تحقیق و توسعه سال ۱۳۹۶ انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در پانزدهمین کنفرانس ملی روز مهندس که به همت انجمن خدمات مهندسی و سازمان مدیریت صنعتی استان اصفهان در سالن همایش‌های مجموعه سیتی سنتر اصفهان برگزار شد، محصول پکیج تصفیه آب خاکستری شرکت مهندسی کاشفان نیل‌فام به عنوان "محصول برتر واحد تحقیق و توسعه سال ۱۳۹۶" از میان صدها طرح و محصول حضور یافته از سوی این جشنواره انتخاب شد.

با استفاده از سیستم­های پیشرفته پکیج تصفیه آب خاکستری نیل‌فام، قابلیت استفاده مجدد، بازچرخانی و بازیافت ۸۰ درصد آب مصرفی در مجتمع‌های مسکونی، باغ ویلاها، آپارتمان‌ها، صنایع و کارخانجات و غیره میسر می‌شود که در شرایط فعلی کمبود آب و خشکسالی در سطح کشور کمک شایانی به کاهش این معضلات خواهد شد. پکیج­های نوین تصفیه آب خاکستری نیل‌فام با طراحی ظاهری و فرآیند منحصربفرد خود، دارای مزایایی همچون حذف بو، رنگ و دترجنت‌ها، راندمان بالا در کاهش مواد جامد محلول (TDS) آب خام ورودی در هنگام بازچرخانی، مقرون به صرفه به همراه توجیه اقتصادی و راهبری آسان می­‌باشند و در تمام عرصه‌های نیازمند به آب قابلیت کاربری دارند.

این شرکت دانش‌بنیان با بیش از دو دهه فعالیت، موفق به به ثبت چندین اختراع مرتبط با صنعت آب و فاضلاب و کسب افتخارات متعددی در سطح ملی و بین المللی شده و در حال حاضر تولید صنعتی (۱۰۰۰ واحد) این محصول دانش‌بنیان را در دستور کار قرار داده است.

بازدید: 1301تاریخ انتشار : 1400/06/21