کسب مقام دوم در مسابقات بین‌المللی ASPA Award

شناورسازی

مقالات
بازدید: 5538

قاتلان ریز نقش طبیعت

اخبار جاری شرکت
بازدید: 6

معرفی مواد شوینده

مقالات
بازدید: 1998
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان شركت دانش ‌بنیان مهندسي كاشفان نيلفام موفق به کسب مقام دوم در مسابقات بین‌المللی ASPA Awardمیان شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک‌های علمی و فناوری قاره آسیا شد .
 
این شرکت با ایده رفع مشکلات زیست محیطی و کم آبی کشور از سال 1389 فعالیت خود را در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز و با ثبت سه اختراع در ارتباط با تصفیه فاضلاب به تولید پکیج‌های نوین تصفیه فاضلاب کرد.
 
پکیج‌های نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلاب از ظرفیت یک متر مکعب تا 3000 مترمکعب در شبانه روز به صورت پیش ساخته در کارگاه این شرکت تولید می‌شود و به دلیل بدون بو بودن، استفاده از فضای کمتر، کیفیت پساب خروجی فراتر از استانداردهای سازمان محیط زیست و قابلیت استفاده پساب خروجی جهت مصارف کشاورزی و آبیاری برای تصفیه فاضلاب طرح‌های مسکن مهر، مراکز تفریحی و گردشگری، بیمارستان‌ها، پادگان‌ها، مجتمع‌های مسکونی، شهرها و اجتماعات کوچک پیشنهاد می‌شود.
 
پکیج‌های نوین تصفیه فاضلاب نیلفام تاکنون موفق به کسب عنوان محصول برتر ایران در دومین جشنواره بین‌المللی تحقیق و توسعه، کسب لوح زرین در نهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی، طرح برتر کشوری در جشنواره علم تا عمل،کسب جایزه ملی مدیریت نوآوری و فناوری، شرکت فنی و مهندسی برتر و شرکت پژوهشی برتر به انتخاب سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان شده است.   
بازدید: 3490تاریخ انتشار : 1400/06/21