شرکت مهندسی کاشفان نیلفام در میان برگزیدگان فستیوال از پساب تا آب،تیر ماه 98

جمع‌آوری و تصفیه لجن‌ها

مقالات
بازدید: 971
 طرح پکیج‌های نوین تصفیه فاضلاب به روش بیولوژیکی و پکیج‌های نوین تصفیه آب خاکستری شرکت مهندسی کاشفان نیلفام مستقر درشهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، برنده پانزدهمین دوره رویداد فستیوال­‌های عرصه نوآوری با عنوان "از پساب تا آب" شد.

این طرح از میان ۱۰۰ طرح ارسالی و ۸ طرح منتخب پس از دو مرحله ارزیابی فنی و اقتصادی انتخاب شده است.
این رویداد، با هدف کمک به توسعه و ترویج سرمایه گذاری در اختراعات و طرح‌های نوین علمی توسط شبکه فن‌بازار ملی ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان اجرا شد.

محور‌های این جشنواره شامل راهکار‌های تصفیه و شیرین‌سازی آب، فناوری‌های نوین در راستای استفاده مجدد از پساب و بازیافت آب و رفع چالش‌های زیست‌محیطی پساب بوده است.
انجام قراردادها و مذاکرات سرمایه گذاری در اختراعات، معرفی و عقد قرارداد در زمینه فرایند‌های نوین تصفیه فاضلاب به صنعتگران و سرمایه‌گذاران و همچنین لیزینگ محصولات منتخب از جمله دستاوردهای این جشنواره بوده است.

شرکت مهندسی کاشفان نیلفام از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که با توجه به اهمیت مسئله محیط زیست و ارزش آب به عنوان رکن توسعه پایدار، سلامت، صنعت، رفاه، کشاورزی، انرژی وگردشگری با ایده رفع مشکلات زیست محیطی و کم آبی کشور فعالیت تخصصی خود را در قالب طراحی و ساخت تصفیه خانه های آب و فاضلاب صنعتی و بهداشتی آغاز کرد.
این شـرکت دانش بنیان با بهره گیری از متخصصین و مهندسـین مجرب و استادان دانشگاهی، یکی از شرکت‌های فعال و پیشرو در زمینه مهندسی آب و فاضلاب، طراحی، ساخت ، نصب و راه‌اندازی تصفیه خانه‌های فاضلاب است.
بازدید: 194تاریخ انتشار : 1398/05/14

    مجموع پساب تصفیه شده پروژه های شرکت کاشفان نیلفام در سال

    پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی : 3962075

     پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی: 2522150

     پروژه های اجرایی بازیافت آب:231400

    مجموع پروژه های انجام شده تا کنون: 6745625