پکیج نوین تصفیه آب خاکستری نیلفام بعنوان محصول برتر واحد تحقیق و توسعه در سال 96 انتخاب گردید

کسب مقام دوم در مسابقات بین‌المللی ASPA Award

اخبار جاری شرکت
بازدید: 1276
 پانزدهمین کنفرانس ملی روز مهندس هشتم اسفندماه 1397 به همت انجمن خدمات مهندسی و سازمان مدیریت صنعتی استان اصفهان در سالن همایش های مجموعه سیتی سنتر اصفهان با حضور دکتر برات قبادیان معاون محترم آموزش- پژوهش و فناوری وزارت صنعت-معدن و تجارت ،دکتر قاضی عسگر سرپرست معاون محترم  هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری اصفهان و مهندس احمدیه رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت اصفهان برگزار شد. این همایش هر سال به تقدیر از واحدهای نمونه فنی مهندسی، تحقیق و توسعه و پژوهشی کشوری و استانی در جشنواره ملی روز مهندسی می­پردازد.
در این همایش محصول پکیج تصفیه آب خاکستری شرکت مهندسی کاشفان نیلفام به عنوان "محصول برتر واحد تحقیق و توسعه سال 1396" از میان صدها طرح و محصول حضور یافته از سوی این جشنواره انتخاب گردید.
با استفاده از سیستم­های پیشرفته پکیج تصفیه آب خاکستری نیلفام قابلیت استفاده مجدد، بازچرخانی و بازیافت 80 درصد آب مصرفی در مجتمع­های مسکونی، باغ ویلاها، آپارتمان­ها، صنایع و کارخانجات وغیره میسر می­گردد که در شرایط فعلی کمبود آب و خشکسالی در سطح کشور کمک شایانی به کاهش این معضلات خواهد نمود. پکیج­های نوین تصفیه آب خاکستری نیلفام با طراحی ظاهری و فرایندی منحصربفرد خود دارای مزایایی همچون حذف بو، رنگ و دترجنت ها، راندمان بالا در کاهش مواد جامد محلول (TDS) آب خام ورودی در هنگام بازچرخانی، مقرون به صرفه به همراه توجیه اقتصادی و راهبری آسان می­باشند و در تمام عرصه های نیازمند به آب قابلیت کاربری دارند.
 این شرکت دانش بنیان با بیش از دو دهه فعالیت، در راستای نیل به خودکفایی کشور و دستیابی به فناوری­های نوین، مفتخر به ثبت چندین اختراع مرتبط با صنعت آب و فاضلاب و کسب افتخارات متعددی در سطح ملی و بین المللی گردیده است و در حال حاضر تولید صنعتی (1000 واحد) این محصول دانش بنیان را در دستور کار قرار داده است.
بازدید: 274تاریخ انتشار : 1397/12/14

    مجموع پساب تصفیه شده پروژه های شرکت کاشفان نیلفام در سال

    پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی : 3962075

     پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی: 2522150

     پروژه های اجرایی بازیافت آب:231400

    مجموع پروژه های انجام شده تا کنون: 6745625