موفقیت شرکت دانش بنیان اصفهان در رویداد بین المللی فناوری ایتالیا

جمع‌آوری و تصفیه لجن‌ها

مقالات
بازدید: 971

معرفی مواد شوینده

مقالات
بازدید: 1004
 اصفهان- ایرنا- فناوری یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بعنوان یکی از چهار ایده برتر رویداد بین المللی فناوری ایتالیا انتخاب شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، فناوری شرکت دانش‌بنیان مهندسی کاشفان نیلفام با عنوان پکیج‌های نوین تصفیه فاضلاب برای اجتماعات کوچک بعنوان یکی از چهار ایده برتر رویداد بین‌المللی ثروت و جسارت (Brokerage & Venturing) در ایتالیا انتخاب شد.

این رویداد بین‌المللی توسط موسسه سیهیم باری (CIHEAM BARI) ایتالیا در حوزه پژوهش، فناوری و نوآوری و با حضور سرمایه‌گذاران و نمایندگانی از کشورهای اروپایی و حاشیه دریای مدیترانه در تاریخ 26 و 27 می 2016 در شهر والنزانو ایتالیا، برگزار و ایده های برتر آن تجلیل می شود.

رویداد بین المللی Brokerage & Venturing در راستای برنامه افق 2020 اتحادیه اروپا (Horizon 2020) برگزار می شود.

شرکت مهندسی کاشفان نیلفام از شرکت های دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با ایده رفع مشکلات زیست محیطی و کم آبی کشور، از سال 1389 فعالیت تخصصی خود را در قالب طراحی و ساخت تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب صنعتی و بهداشتی آغاز کرده است.

به گزارش ایرنا، این شرکت دانش بنیان سال گذشته نیز موفق به کسب رتبه دوم در مسابقه بین المللی جایزه انجمن پارک های علم و فناوری آسیا (ASPA Award) شد.

پکیج های نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلاب از ظرفیت یک تا سه هزار مترمکعب در شبانه روز به صورت پیش ساخته در کارگاه این شرکت تولید و به دلیل بدون بو بودن، استفاده از فضای کمتر، کیفیت پساب خروجی فراتر از استانداردهای محیط زیست و قابلیت استفاده پساب خروجی جهت مصارف کشاورزی و آبیاری برای تصفیه فاضلاب طرح های مسکن مهر، مراکز تفریحی و گردشگری، بیمارستان ها، پادگان ها، مجتمع های مسکونی و شهرهای کوچک پیشنهاد می شود.

اکنون بیش از 400 شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعال است.

د/3011/ 6022

 

انتهای پیام /*

بازدید: 540تاریخ انتشار : 1397/07/03

    مجموع پساب تصفیه شده پروژه های شرکت کاشفان نیلفام در سال

    پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی : 3962075

     پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی: 2522150

     پروژه های اجرایی بازیافت آب:231400

    مجموع پروژه های انجام شده تا کنون: 6745625