کسب مقام دوم درمسابقات بین‌المللی ASPA Award توسط فناوران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

سیستم تلفیقی تصفیه فاضلاب

مقالات
بازدید: 719

کسب مقام دوم در مسابقات بین‌المللی ASPA Award

اخبار جاری شرکت
بازدید: 1096
 شرکت دانش‌بنیان مهندسی کاشفان نیلفام، مستقر درشهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به کسب مقام دوم مسابقات بین‌المللی ASPA Award شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، شرکت دانش‌بنیان مهندسی کاشفان نیلفام، مستقر درشهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق شد در مسابقات بین‌المللی ASPA Award که میان شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر درپارک‌های علمی و فناوری قاره آسیا برگزارمی‌شود، مقام دوم را کسب کند.

این شرکت با ایده رفع مشکلات زیست محیطی و کم آبی کشور از سال 1389 فعالیت خود را درشهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز و با ثبت سه اختراع در ارتباط با تصفیه فاضلاب به تولید پکیج‌های نوین تصفیه فاضلاب کرد.

همچنین پکیج‌های نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلاب از ظرفیت یک متر مکعب تا 3000 مترمکعب در شبانه روز به صورت پیش ساخته در کارگاه این شرکت تولید می‌شود و به دلیل  بدون بو بودن،  استفاده از فضای کمتر، کیفیت پساب خروجی فراتر از استانداردهای سازمان محیط زیست و قابلیت استفاده پساب خروجی جهت مصارف کشاورزی و آبیاری برای تصفیه فاضلاب طرح‌های مسکن مهر، مراکز تفریحی و گردشگری، بیمارستان‌ها، پادگان‌ها، مجتمع‌های مسکونی،  شهرها و اجتماعات کوچک پیشنهادمی‌شود.

گفتنی است پکیج‌های نوین تصفیه فاضلاب نیلفام تاکنون موفق به کسب عنوان محصول برتر ایران دردومین جشنواره بین‌المللی تحقیق و توسعه، کسب لوح زرین درنهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی، طرح برتر کشوری درجشنواره علم تا عمل، کسب جایزه ملی مدیریت نوآوری و فناوری، شرکت فنی و مهندسی برتر و شرکت پژوهشی برتر به انتخاب سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان شده است.

بازدید: 401تاریخ انتشار : 1397/07/03

    ظرفیت ها بر حسب متر مکعب در روز است

    پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی : 7126655000

     پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی: 886950

     پروژه های اجرایی بازیافت آب: 131400

    مجموع پروژه های انجام شده تا کنون: 7127673350