اهدای لوح مرکز پژوهشی، صنعتی و معدني برتر به شرکت کاشفان نيلفام

کیفیت لجن تصفیه آب

مقالات
بازدید: 741

ساختار فیلتر اسمز معکوس

مقالات
بازدید: 833
 شرکت دانش‌بنیان کاشفان نیلفام، مستقر در شهرک علمی و تحقيقاتي اصفهان به عنوان مركز پژوهشي، صنعتي و معدني برتر در پنجمين جشنواره پژوهش و فناوري صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتي اصفهان، در لوح تقديري که از سوي ستاد پنجمين جشنواره پژوهش و فناوري صنعت، معدن و تجارت به شرکت كاشفان نيلفام اهدا شده، آمده است: تلاشگران عرصه‌هاي مختلف علمي و پژوهشي مناديان پيشرفت و توسعه صنعتي كشور مي‌باشند. رشد و بالندگي بخش توليدي و تجاري مرهون دانش، تخصص و تلاش انديشمنداني است كه سرمايه گران‌بهاي عمر خويش را در راه تحقيق، پژوهش و توسعه فناوري به كار برده‌اند.

شرکت مهندسی کاشفان نیلفام از شرکت‌های دانش‌بنيان مستقر در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان (مجوز فناوري شماره ۹۴۲۱۰۷۸) با توجه به اهميت مساله محيط زيست و ارزش آب به عنوان ركن توسعه پايدار، در زمينه طراحي و ساخت تصفيه خانه‌هاي آب و فاضلاب صنعتي و بهداشتي فعاليت مي‌كند.

« ساخت پکیج‌های نوین تصفيه بيولوژيکي فاضلاب به روش رشد تلفيقي» به شماره ثبت ۶۵۵۴۴، « آکنه معلق نيلفام مورد استفاده در تصفيه خانه‌هاي آب و فاضلاب» به شماره ثبت ۶۶۳۴۳ و « ساخت پكيج‌هاي نوين تصفيه شيميايي فاضلاب‌هاي صنعتي» به شماره ثبت ۶۷۲۰۸ از جمله مهمترين فناوري‌هاي اين شركت دانش‌بنيان است.


 

بازدید: 569تاریخ انتشار : 1397/07/05

    مجموع پساب تصفیه شده پروژه های شرکت کاشفان نیلفام در سال

    پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی : 3962075

     پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی: 2522150

     پروژه های اجرایی بازیافت آب:231400

    مجموع پروژه های انجام شده تا کنون: 6745625