بزرگترین پکیج تصفیه فاضلاب شهری کشور در شهر مجلسی اصفهان بهره برداری شد

سیستم تلفیقی تصفیه فاضلاب

مقالات
بازدید: 842

کسب مقام دوم در مسابقات بین‌المللی ASPA Award

اخبار جاری شرکت
بازدید: 1276

شناورسازی

مقالات
بازدید: 1911
 به گزارش ایرنا روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان روز یکشنبه اعلام کرد: این پکیج تصفیه با ظرفیت یکهزار و 700 مترمکعب در شبانه روز، توانایی تحت پوشش قرار دادن 9 هزار نفر را دارد. 
رئیس پارک علم و فناوری شیخ بهایی گفت: بزرگترین پکیج تصفیه فاضلاب شهری در کشور توسط شرکت دانش بنیان کاشفان نیلفام، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و ساخته شده است.
حمید مهدوی با بیان اینکه این پکیج تصفیه فاضلاب شهری در شهر جدید مجلسی اصفهان نصب شده است، افزود: برخورداری از فضای مفید کمتر از 700 متر مربع، مصرف انرژی بسیار مناسب (کمتر از 50 کیلو وات) و استفاده از فناوری های تصفیه نوین فاضلاب از ویژگی های منحصر به فرد این سیستم است.
شرکت مهندسی کاشفان نیلفام که از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، فعالیت تخصصی خود را در قالب طراحی و ساخت تصفیه خانه های آب و فاضلاب صنعتی و بهداشتی آغاز کرده است.
این شرکت موفق به ثبت اختراعات مرتبط با صنعت آب و فاضلاب از جمله ساخت پکیج های نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلاب به روش رشد تلفیقی، آکنه معلق نیلفام مورد استفاده در تصفیه خانه های آب و فاضلاب و همچنین پکیج های نوین تصفیه شیمیایی فاضلاب های صنعتی شده است.
بیش از 470 شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقرند که در حوزه های مختلف فناوری از جمله سازه، خدمات مدیریت شهری، مواد و متالورژی، ساخت و تولید، اتوماسیون، اطلاعات و ارتباطات، شیمی، بیوتکنولوژی، انرژی، محیط زیست و مهندسی پزشکی فعالیت می کنند. 
شهر جدید مجلسی با حدود 10 هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری شهرستان مبارکه در غرب اصفهان است.
د/3011/ 6022
 
انتهای پیام /*
 
بازدید: 567تاریخ انتشار : 1397/07/05

    مجموع پساب تصفیه شده پروژه های شرکت کاشفان نیلفام در سال

    پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی : 3962075

     پروژه های پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی: 2522150

     پروژه های اجرایی بازیافت آب:231400

    مجموع پروژه های انجام شده تا کنون: 6745625