تسهیلات فروش

شركت مهندسي كاشفان نيلفام از شركت­هاي دانش بنيان مستقر در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان،  در زمینه طراحی و ساخت پکیج های نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلاب به روش رشد تلفیقی (به شماره ثبت 65544 و مجوز فناوری 9421078) و ساخت تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب فعالیت می نماید. پکیج های نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلاب با ظرفیت های متفاوت به صورت پیش ساخته در کارگاه این شرکت تولید  می گردد و  به دلیل  بدون بو بودن ،  استفاده از فضای کمتر ، کیفیت پساب خروجی فراتر از استانداردهای سازمان محیط زیست و قابلیت استفاده پساب خروجی جهت مصارف کشاورزی و آبیاری برای تصفیه فاضلاب صنایع؛ طرح های مسکن مهر ؛ مراکز تفریحی و گردشگری؛ بیمارستانها؛ پادگانها؛  مجتمع های مسکونی؛  شهرها و اجتماعات کوچک  پیشنهاد می گردد.

1-   جهت رفع مشکلات زیست محیطی  شرکت مهندسی کاشفان نیلفام با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی در نظر دارد پکیج های نوین تصفیه فاضلاب خود را به صورت لیزینگ واگذار نماید. میزان تسهیلات ارائه شده 70 ٪ مبلغ قرارداد یا پیش فاکتور تا سقف 5 میلیارد ریال با نرخ سود ثابت سالیانه 9 درصد و دوره بازپرداخت حداکثر 30 ماه می باشد. لازم بذکر است در این طرح دوره تنفس خریدار بین 3 تا 6 ماه در نظر گرفته شده است.

2- تسهیلات لیزینگ مازاد بر 5 میلیارد ریال و تال سقف 50 میلیارد ریال و کلیه تسهیلات استصناع، جهت تهیه انواع پکیج تصفیه فاضلاب و تجهیزات تولیدی این شرکت با نرخ 11 درصد کارمزد

3- تسهیلات خریداران واسطه (عاملان توزیع و پخش پکیج های تصفیه فاضلاب و تجهیزات تولیدی شرکت نیلفام با نرخ 16 درصد کارمزد

جهت در یافت اطلاعات بیشتر اینجا کلید کنید و یا با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

 

Instagram: Nilfam.Engineering.Co